Kontakt

ul. Madziarów 21
04-444 Warszawa

Tel: +48 22 673 46 64
Fax: +48 22 673 47 38

e-mail: info@instal-bud.pl

O nas

Zakład Robót Sanitarnych i Budowlanych Instal-Bud Andrzej Onopiak

powstał w 1988 roku. Początkowo firma zajmowała się montażem, wymianą oraz konserwacją szeroko rozumianych instalacji sanitarnych. W miarę rosnących  zapotrzebowań naszych klientów poszerzaliśmy zakres wykonywanych robót o roboty budowlane, w szczególności wykończeniowe o podwyższonym standardzie, instalacje elektryczne, instalacje teletechniczne oraz instalacje z obszaru HVAC.  

Obecny zakres wykonywanych robót został poszerzony o generalne wykonawstwo nowych obiektów budowlanych w pełnym cyklu realizacyjnym -  od chwili przejęcia terenu budowy do momentu przekazania Inwestorowi obiektu  oddanego do użytkowania.
 

Specjalizacja w zakresie generalnego wykonawstwa pozwala firmie na wykorzystanie swoich największych atutów, którymi są wysokie kompetencje i wieloletnie doświadczenia zespołu w realizacji skomplikowanych projektów budowlanych i instalacyjnych. Zasięg firmy obejmuje całe województwo mazowieckie.

 

Branża, w której działamy, w szczególny sposób wymaga zaufania. Jesteśmy świadomi spoczywającej na nas odpowiedzialności wobec klientów, którzy mają prawo oczekiwać od nas najwyższej jakości usług i bezpieczeństwa współpracy. Zadania realizujemy kompleksowo, jesteśmy przy tym elastyczni i rzetelni. Stosujemy wyłącznie wysokiej klasy materiały i urządzenia.
 

Współpracę z dostawcami i odbiorcami opieramy na zdrowych zasadach biznesowych, gdyż mamy świadomość, że poruszamy się w jednym ośrodku wzajemnych zależności.
 

Naszym celem jest świadczenie usług według najlepszych światowych standardów. Chcemy być liderem rynkowym w każdej dziedzinie naszej kompetencji. Zawsze cechować nas będzie potrzeba nieustannego rozwoju, którą będziemy realizować przez konsekwentne reagowanie na zmieniające się warunki otoczenia i potrzeby naszych klientów.

 

Z wyrazami szacunku

Andrzej Onopiak

                                                                                 Właściciel

                                                                                 

Copyright © 2022 INSTAL-BUD - roboty sanitarne i budowlane..
Wszelkie prawa zastrzeżone.
budowa strony www: L77.pl